Po prostu kocham kino :)

Jak znaleźć swoje miejsce w… czasie? 2

Producenci Za wszelką cenę, Elegii oraz Uciekającej panny młodej przedstawiają zrealizowaną z wielkim rozmachem romantyczną epopeję o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca…w czasie. Wiek Adaline premierowo już 19 maja w wybranych kinach sieci Multikino.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać się przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez niemal cały XX wiek. To życie jest interesujące, kolorowe, niezwykłe, ale także bardzo samotne i pełne strachu. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Film zachwyca stroną wizualną za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga i oszałamiających kostiumów GUCCIEGO.

Majowe spotkanie w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się 19 maja w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem majowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

kira_k 2015-05-18

wspaniały pomysł na film, sama chętnie przeżyłabym kilka wieków poznając kulturę, kraje, historię. Chętnie wybiorę się do kina Helios na ten film, by dowiedzieć się jak to jest żyć wiecznie… Oczywiście ma to wiele wad, ale myślę, że wielu z nas marzy o takiej możliwości

Proszę czekać…