Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mimi Rogers dołącza do obsady Ash vs. Evil 1

Mimi Rogers dołączyła do obsady Ash vs. Evil, serialowej kontynuacji Martwego zła. Premiera nowej produkcji stacji Starz zaplanowana jest na jesień bieżącego roku.

Rogers wcieli się w postać Suzy Maxwell, kobiety która wraz z rodziną i grupką nieproszonych gości, jednoczy swoje siły po dziwacznych wydarzeniach. Suzy będzie także matką Kelly (w tej roli Dana DeLorenzo), humorzastej nastolatki próbującej zostawić za sobą przeszłość.

Bruce Campbell ponownie wcieli się w postać Asha, podstarzałego rozpustnika i łowcę demonów z piłą mechaniczną zamiast ręki, który ostatnie 30 lat spędził unikając odpowiedzialności za Martwe Zło. Jednak kiedy Deadite powraca, Ash zostaje zmuszony do ponownej walki z siłami ciemności.

Campbell jest również jednym z producentów serialu. Warto również dodać, że odcinek pilotowy wyreżyseruje sam Sam Raimi. W obsadzie serialu są jeszcze między innymi Lucy Lawless, Ray Santiago oraz Jill Marie Jones. Zdjęcia do Ash vs. Evil kręcone są w Nowej Zelandii. Pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Jakoś zawsze była mi obojętna. Ciekawe czy rozstawi im tam namiocik z broszurkami scjentologów :)

Do niedawna miałem podobnie, ale po tym jak po recastingu zarżnęła rolę "Money" Chandler w Boschu, straciłem wiarę w jej zdolności aktorskie i wolałbym jej nie oglądać w żadnej produkcji na którą czekam.

Proszę czekać…