Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Łowca androidów 2 ma operatora 2

Mający na swoim koncie 12 nominacji do Oscara, aczkolwiek wciąż czekający na złotą statuetkę Roger Deakins został wybrany na operatora Łowcy androidów 2. Reżyserem filmu będzie Denis Villeneuve, z którym Deakins pracował już dwukrotnie.

Panowie wcześniej pracowali razem przy thrillerze Labirynt oraz pokazywanym na tegorocznym Cannes, Sicario. Za zdjęcia do tego pierwszego, 65 letni Anglik otrzymał nominację do Oscara. Zdjęcia do sequela Łowcy androidów mają rozpocząć się w latem 2016 roku. Ponownie w roli Ricka Deckarda zobaczymy Harrisona Forda. Jak donosi The Wrap rolę w tym projekcie wciąż negocjuje Ryan Gosling.

Na razie fabuła drugiej części Łowcy andridów owiana jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że scenariusz do filmu napisany został przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena. Ridley Scott tym razem będzie pełnił funkcję jednego z producentów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
bizarre 2015-05-22

Denis Villeneuve i Roger Deakins to świetne połączenie, ale szkoda, że "ponownie w roli Ricka Deckarda zobaczymy Harrisona Forda". Słabo, gdy główny bohater jest nijaki, a Ford zapewnia to w każdym swoim filmie.

Proszę czekać…