Po prostu kocham kino :)

Długi Dzień Dziecka w Multikinie! 1

Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych kinomanów w Multikinie będą czekały najnowsze premiery filmowe oraz atrakcje. W dniach od 30 maja do 1 czerwca w repertuarze znajdą się: Rechotek, Kraina Jutra, Kapitan Szablozęby i skarb piratów oraz Sekrety morza, Dom, Ups! Arka odpłynęła, SpongeBob: Na suchym lądzie, Kopciuszek, Pingwiny z Madagaskaru.

Poza najpopularniejszymi animacjami w kinach sieci Multikino dzieci będą mogły wziąć udział w licznych animacjach, konkursach oraz zabawach. Świętuj Długi Dzień Dziecka z Multikinem– trzy dni!

Na ekranach Multikina znajdą się również Poranki filmowe. W repertuarze o godzinie 10.30 będzie można zobaczyć najnowszy odcinek Tomek i Przyjaciele: Dinozaury i Odkrycia. Natomiast podczas Poranków o godz. 12.00 Multikino zaprasza na bajkę Dora Poznaje Świat.

Poranki w ramach Długiego Dnia Dziecka odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Świętuj Długi Dzień Dziecka z Multikinem– trzy dni!

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…