Nowy teaser Ash vs Evil Dead 3

Stacja Starz zaprezentowała nowy teaser serialu Ash vs Evil Dead, będącego kontynuacją kultowej serii horrorów autorstwa Sama Raimiego. Pierwszy 10-odcinkowy sezon serialu zadebiutuje na antenie stacji jesienią bieżącego roku.

Po 30 latach od wydarzeń zawartych w trylogii Martwe zło, Ash Williams stara się zapomnieć o koszmarach z przeszłości. Jednak Nieumarli nie dają za wygraną i tylko Ash może powstrzymać inwazję demonów.

W roli tytułowej ponownie zobaczymy Bruce'a Campbella. W serialu partnerować mu będą: Lucy Lawless, Jill Marie Jones, Ray Santiago oraz Dana DeLorenzo.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-05-29

W trylogii użycie piły przyczepionej do ręki może być dosyć rozczarowujące dla widza zapoznanego z ikonicznym wizerunkiem Asha. Nie oszukujmy się, trochę jest tego pod koniec dwójki, na początku trójki i tyle, nie są to strasznie krwawe sceny. Ociekająca mięsem piła zapowiada, że tym razem będzie zupełnie inaczej.

bizarre Quagmire 2015-05-30

W sumie masz rację, ale na razie po tym teaserze nie da się za wiele wywnioskować. Mam nadzieję, że całość będzie miała zbliżony poziom groteski, humoru i grozy co część druga trylogii.

Quagmire bizarre 2015-05-30

Również chciałbym czegoś w klimatach dwójki. Jak na razie Campbell mówił w jednym z wywiadów, że najbliżej będzie temu serialowi do Armii Ciemności.

Proszę czekać…