Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pełny zwiastun Marsjanina! 7

Dopiero co prezentowaliśmy wiralowy filmik przedstawiający bohaterów promu kosmicznego Ares 3 w filmie Marsjanin, a już pojawił się pełny zwiastun tej wysokobudżetowej produkcji Ridleya Scotta. Film zawita do kin 27 listopada br.

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney (Matt Damon), musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair…

Występują: Matt Damon, Jessica Chastain, Kate Mara, Michael Peña, Sebastian Stan i Sean Bean.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire 2015-06-08

Wygląda świetnie, chociaż wydaje mi się, że pokazali odrobinę za dużo z finału. Liczę na jak najwięcej MacGyvera na Marsie.

bizarre 2015-06-09

Zapowiada się naprawdę bardzo fajnie, ale biorąc pod uwagę, że to Ridley Scott jest reżyserem, to jestem sceptycznie nastawiony.

Beznickowy 2015-06-08

Nie wygląda to za dobrze. Już widać, że historia nie trzymać się będzie kupy i w konsekwencji dostaniemy ni to historię o przetrwaniu, ni to historię o skomplikowanym ratowaniu siebie czy o misji ratującej człowieka.

Quagmire, piszesz, że pokazali za dużo, a w sumie w głębi duszy wiesz nie tylko jak ten film się zakończy, ale jednocześnie masz świadomość, jak ta cała historia się potoczy od A do Z.

Narzekam, ale dla Jessikki obejrzę.

Quagmire Beznickowy 2015-06-08

Naczytałem się jaki to niby bohater tej książki jest charyzmatyczny, sympatyczny, błyskotliwy i rzucający celnymi dowcipami, w sytuacji gdy Mars rzuca mu kłody pod nogi. Może stąd ten optymizm. Ta fabuła może się skończyć na dwa sposoby (umrze marząc o Ziemi, albo Chastain wyląduje na Marsie z odsieczą), dlatego mam lekkie pretensje, że przy tak wąskiej palecie rozwiązań prawdopodobnie wrzucają zakończenie do tego trailera.

No i co by nie mówić, tym razem Scottowi pisze Goddard, a nie Lindelof.

Santanico 2015-06-08

zapowiada się ciekawie

Proszę czekać…