Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pełny zwiastun Marsjanina! 7

Dopiero co prezentowaliśmy wiralowy filmik przedstawiający bohaterów promu kosmicznego Ares 3 w filmie Marsjanin, a już pojawił się pełny zwiastun tej wysokobudżetowej produkcji Ridleya Scotta. Film zawita do kin 27 listopada br.

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney (Matt Damon), musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair…

Występują: Matt Damon, Jessica Chastain, Kate Mara, Michael Peña, Sebastian Stan i Sean Bean.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

Wygląda świetnie, chociaż wydaje mi się, że pokazali odrobinę za dużo z finału. Liczę na jak najwięcej MacGyvera na Marsie.

bizarre

Zapowiada się naprawdę bardzo fajnie, ale biorąc pod uwagę, że to Ridley Scott jest reżyserem, to jestem sceptycznie nastawiony.

Beznickowy

Nie wygląda to za dobrze. Już widać, że historia nie trzymać się będzie kupy i w konsekwencji dostaniemy ni to historię o przetrwaniu, ni to historię o skomplikowanym ratowaniu siebie czy o misji ratującej człowieka.

Quagmire, piszesz, że pokazali za dużo, a w sumie w głębi duszy wiesz nie tylko jak ten film się zakończy, ale jednocześnie masz świadomość, jak ta cała historia się potoczy od A do Z.

Narzekam, ale dla Jessikki obejrzę.

Quagmire Beznickowy

Naczytałem się jaki to niby bohater tej książki jest charyzmatyczny, sympatyczny, błyskotliwy i rzucający celnymi dowcipami, w sytuacji gdy Mars rzuca mu kłody pod nogi. Może stąd ten optymizm. Ta fabuła może się skończyć na dwa sposoby (umrze marząc o Ziemi, albo Chastain wyląduje na Marsie z odsieczą), dlatego mam lekkie pretensje, że przy tak wąskiej palecie rozwiązań prawdopodobnie wrzucają zakończenie do tego trailera.

No i co by nie mówić, tym razem Scottowi pisze Goddard, a nie Lindelof.

Santanico

zapowiada się ciekawie

Proszę czekać…