Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Holland nowym Spider-Manem! 4

Stało się! Sony Pictures i Marvel Studios ogłosiły nazwisko aktora, który zostanie nowym Spider-Manem. Długo oczekiwany casting zwyciężył Tom Holland, którego mogliśmy oglądać między innymi w filmie katastroficznym Niemożliwe.

Wiemy również, kto wyreżyseruje film o Człowieku Pająku. Tą osobą będzie Jon Watts. Nazwisko, które niewiele mówi. Do tej pory ma na swoim koncie horror Klaun z ubiegłego roku. W obecnym natomiast premierę będzie miał thriller z Kevinem Baconem, Cop Car.

Premiera nowego Spider-Mana zapowiedziana jest na 28 lipca 2017 roku. A Wam jak podobają się wybory Marvela i Sony?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-06-26

Odetchnąłem z wielką ulgą jak podaną informację, że Holland wygrał casting. Patrząc na jego konkurentów był to jedyny słuszny wybór.

Co do reżysera to na raz nie wiem co myśleć. Muszę wreszcie nadrobić jego Klauna no i czekamy na nowy film z Baconem L:)

Marek Jacek 2015-06-24

Podejrzewałem ten wybór po tym jak sam Holland zamieścił na swoim insta filmiki prezentujące jego skillsy akrobatyczne – https://instagram.com/tomholland2013/. Jestem na tak, choć nadal uważam, że cofnięcie Parkera do młodych lat nie jest najlepszą opcją i trochę gryzie się z udziałem Pająka w komiksach o Wojnie domowej.

bizarre 2015-06-23

W sumie OK, wybrali najmniejsze zło. A sam Holland na tym zdjęciu przypomina mi Jamie’go Bella.

Quagmire 2015-06-23

Naprawdę dobry wybór. Ma w sobie więcej zagubionego nastolatka niż Garfield. Mam nadzieję, że wybór Wattsa jest podyktowany udaną chemią pomiędzy nim a Hollandem i chęcią wniesienia świeżości do tematu. Oby nie skończył on jako kukiełka wytwórni, zagubiona przy kręceniu superprodukcji tak jak Marc Webb.

Proszę czekać…