Narcos z datą premiery i pierwszym teaserem 1

Platforma Netflix ustaliła datę premiery oraz zaprezentowała pierwszy teaser nowego dramatu kryminalnego pt. Narcos, który opowie historię życia autentycznego barona narkotykowego Pablo Escobara – przywódcy kartelu Medelin. Pierwszy 10. odcinkowy sezon zostanie udostępniony widzom 28 sierpnia bieżącego roku.

Serial skupi się na działalności kolumbijskiego kartelu w drugiej połowie lat ’80 dwudziestego wieku oraz wysiłków organów ścigania w celu pociągnięcia jego przywódców do odpowiedzialności skutkujących brutalnym, krwawym konfliktem pomiędzy obiema jego stronami.

W rolach głównych występują: Wagner Moura (Elitarni) jako Pablo Escobar oraz Pedro Pascal (Gra o tron) i Boyd Holbrook (Zaginiona dziewczyna) jako agenci DEA Javier Peña i Steve Murphy. Ponadto w obsadzie znaleźli się: Juan Pablo Raba, Joanna Christie, Stephanie Sigman, Manolo Cardona, André Mattos, Roberto Urbina i Ana de la Reguera.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Movieman 2015-06-26

Oo, czekałem na coś takiego. Zapowiada się dobra rzecz, tym bardziej że stoi za tym Netflix. Nie powinno być więc odwalonej fuszery. Liczę na tony koki i mocną, bezkompromisowa akcję, trochę brutalności i kobiecych wdzięków też nie zaszkodzi. Ciekawe jaką będzie miał kategorię wiekową, oby erka. Daredevilowi na dobre to wyszło.

Proszę czekać…