Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Co się stanie w Power Rangers? 1

Heroic Hollywood dowiedziało się o fabule kinowej wersji „Power Rangers”.

Power Rangers

Akcja prologu rozegra się 65 milionów lat temu na Ziemi. Zordon i Power Rangers walczą z Ritą Repulsą. Zostaje zdetonowana czarna dziura. 65 milionów lat później budzi się Zordon. Robot Alpha 5 z przykrością powiadamia, że Rita Repulsa nie zginęła. Dowodzi zorganizowaną grupę w Rosji, z którą wspólnie pozyskują złoto potrzebne do odbudowania Goldara. Z wyliczeń Aplhy 5 wynika, że odniesie sukces za 71 godzin. Zordon wpada w panikę.

Kostiumy wojowników mocy ubiorą: Zack, Billy, Trini, Jason i Kimberly. Zack jest utalentowanym sportowcem, Billy – geniuszem. Jego kumplem jest Jason, który chodzi z Kimberly, córką właściciela Hart Automotive. Trini zaś to samotniczka, którą poznajemy, kiedy na pustyni trenuje jogę.

Więcej dowiemy się w styczniu 2017 roku, wówczas film pojawi się w kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Pajo23 2015-07-02

O Boże Boże Boże Bożenko….

Proszę czekać…