Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ava DuVernay odmówiła Marvelowi 1

Reżyserka Selmy, Ava DuVernay odmówiła Marvelowi i nie będzie pracowała przy filmie Black Panther. Sama zainteresowana potwierdziła to w wywiadzie udzielonym Essence.

Nie wyreżyseruję Black Panther. Myślę, że mieliśmy inne wizje tego, jak ma to wyglądać. Marvel robi to po swojemu i myślę, że są w tym fantastyczni, a pracują tam ludzie, którzy to kochają. Cieszę się, że chcieli żebym była tego częścią. Spotkanie z Chadwickiem, scenarzystami i kierownictwem Marvela było świetne. I tyle, mieliśmy jednak inne pomysły na tę historię. Dla mnie lepiej, że już teraz to sobie uświadomiłam. Kocham postać Black Panther, Wakandę i wszystko z tym związane. Życzę im wszystkiego najlepszego, a sama zamierzam być pierwsza kolejce do obejrzenia filmu. – powiedziała DuVernay.

Tym samym produkcja o pierwszym czarnoskórym superbohaterze wciąż pozostaje bez odpowiedniego człowieka na stanowisku reżysera. Premiera Black Panther zapowiedziana jest na 2018 roku. Wcześniej postać grana przez Chadwicka Bosemana ma pojawić się w Captain America: Civil War.

Co do samej Avy DuVernay – reżyserka kręci aktualnie pilot serialu dla CBS, który nosi tytuł For Justice.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…