Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Biblia została skasowana 2

Biblia została skasowana. NBC nie jest zainteresowane stworzeniem drugiego sezonu bardzo popularnej miniserii na podstawie Pisma Świętego. O decyzji została również poinformowana obsada.

Po niewątpliwym sukcesie pierwszej odsłony Biblii, producent Mark Burnett chciał stworzyć jej kontynuację. W kwietniu, w jednym z wywiadów wyznał, że pisarze pracują już nad scenariuszem drugiego sezonu. Z pewnością jednak nie zostaną one wykorzystane przez NBC. W grę wchodzą jednak inne stacje, które mogłyby się zainteresować tym projektem.

Biblia była wielkim sukcesem. Pierwszą część serialu (wraz z powtórkami) obejrzało niespełna 15 milionów Amerykanów. Ten wynik sprawił, że był to jeden z najlepszych wyników oglądalności w 2013 roku wszystkich programów rozrywkowych wyemitowanych w Stanach Zjednoczonych przez duże stacje kablowe.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2015-07-05

Biblia była miniserialem History Channel i od początku była planowana na jeden sezon. Skasowany serial NBC to A.D. The Bible Continues, który z oryginalną produkcją wspólną ma tylko ekipę filmową.

Proszę czekać…