Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejna klasyka grozy doczeka się remake'u? 1

Cujo, klasyka kino grozy z roku 1983 na podstawie powieści Stephena Kinga, prawdopodobnie już niedługo doczeka się remake’u. Tytuł nowej wersji będzie brzmieć C.U.J.O., a za jego produkcję weźmie się Sunn Classic Pictures.

Na razie nie wiadomo o czym dokładnie miałaby opowiadać nowa odsłona historii wściekłego bernardyna. Sam tytuł ma być skrótem od Canine Unit Joint Operations. Reżyserem filmu będzie Lang Elliott, a jego gwiazdą Dj Perry. Obraz do kin ma wejść w 2016 roku.

Cujo to sympatyczny pies bernardyn. Jak wszystkie psy tej rasy jest – mimo imponującej wielkości i siły – zwierzęciem przyjacielskim i dobrodusznym. Jednakże coś dziwnego i niezrozumiałego determinuje zachowanie się ulubieńca rodziny. Cujo staje się agresywny i w końcu atakuje nawet swoich właścicieli. Oryginalny Cujo przy budżecie 5 milionów dolarów, zarobił 21 milionów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks 2015-07-08

Sam piesek będzie pewnie w CGI co może być tutaj bolączką. Nie przesądzam, bo to kolejny dobry materiał na świetny horror. Szkoda tylko, że nie oryginalny.

Camizi 2015-07-07

O proszę, a ja jeszcze wersji z 1983 nawet nie widziałem. Trzeba nadrobić. :P

Proszę czekać…