Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

20th Century Fox komiksowo na Comic-Conie 3

20th Century Fox zakończyło swój panel na Comic-Conie i z najważniejszych informacji, które ujawniono są przede wszystkim logo najbliższych komiksowych produkcji oraz informacje na temat kolejnego filmu z Wolverine’em.

Co do logo, z tych, które jeszcze nie trafiły do sieci, dostaliśmy pierwsze spojrzenie na Gambita i wspomnianego wyżej Wolverine, który jak widać taki krótki tytuł zachowa.

Podczas panelu Hugh Jackman zapytany czego możemy się spodziewać po trzeciej części solowych przygód Rosomaka, stwierdził:

Mam dla Was trzy słowa: Old Man Logan.

Jest to ewidentnie oficjalne oświadczenie, że film będzie inspirowany serią komiksów spod szyldu Staruszek Logan, co prowadzi do pewnej konkluzji: mało prawdopodobne żeby zawartą w nich historię przedstawiono w filmie, głównie ze względu na akcję w postapokaliptycznej przyszłości przesyconej krwawymi walkami, gdzie trup ściele się gęsto. Nie jest to raczej materiał na film w kategorii PG-13, ale może twórcy mają na to jednak swoją wizję. Jackman potwierdził również kolejną rzecz:

Tak jak obiecałem wcześniej, to będzie ostatni raz kiedy przywdzieję pazury.

Później przedstawiono poniższe zdjęcie promocyjne:

Na koniec panelu, moderator Chris Hardwick, zebrał obsady z filmów Deadpool, X-Men: Apocalypse, Fantastyczna Czwórka, Wolverine, pojawił się także Channing Tatum jako Gambit oraz sam Stan Lee, tworząc w ten sposób największe w historii selfie z superbohaterami, które możecie zobaczyć poniżej:


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…