Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wyciekł zwiastun Warcrafta 3

Wydawało się, że producenci Warcrafta mogą spać spokojnie. Jednak mylili się. Z tegorocznego Comic Con wyciekł zwiastun nadchodzącego widowiska fantasy w reżyserii Duncana Jonesa, Warcraft.

Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 11 marca 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

dragoon1984 2015-07-15

Może nie orientujecie się w temacie gier komputerowych – ale Blizzard jest firmą, u której właśnie przerywniki filmowe w grach, uchodzą za mistrzostwo świata – i 95, jeżeli nie 100 procent graczy chętnie obejrzałoby film zrobiony właśnie przez nich tą właśnie techniką, a nie aktorski. Polecam jakiekolwiek filmiki ze Starcrafta 2, czy Diablo 3, czy samej gry WoW lub animację promującą grę "Overwatch" – jakością dorównuje lub przebija animacje Dreamworks. Wiadomo, ze oni (Blizzard) sami w sobie nie tworzą tej produkcji, ale na pewno udzielają wielu konsultacji na etapie tworzenia. Tylko zważywszy, że to jest stronka przede wszystkim kinomaniaków, a nie graczy – powszechnie uważa się, że "growość" danego filmu jest jedną z największych wad. Trochę nudne są już komentarze w stylu "film ten przypomina grę komputerową". A ten akurat zapewne od początku miał przypominać przerywniki filmowe z gry, a nie film robiony od podstaw, jako "zwykły" film ….. I tego właśnie oczekiwano. Oczywiście pojawia się problem zawartości, a nie jakości, jednak to tak naprawdę gracze ocenią jakość merytoryczną tego filmu. Taka jest prawda, dla szarego człowieka nieobeznanego z uniwersum, będzie to "fajna bajka", nic poza tym. Nie mogę już obejrzeć zwiastuna tutaj, ale poszukam na YT, bo na razie pisze trochę "w ciemno".

Movieman dragoon1984 2015-07-16

No spoko, spoko. Tylko, że zapomniałem, o tym że w tej produkcji będą występować też prawdziwy aktorzy. Sorry, ale jak patrzę na plakat z Fimmelem to mam wrażenie, że on jest tam wklejony.

Movieman dragoon1984 2015-07-16

PS Oglądaj u nas :D

dragoon1984 Movieman 2015-07-16

Ni ma :D usuneli – nie zdazylem :D

Quagmire dragoon1984 2015-07-16

Gdy gra przypomina grę to nikt się nie czepia, ale gdy film przypomina grę zamiast film, to jednak mamy pewien problem. A na ile taka estetyka się podoba pokażą kinowe kasy.

Animek84 2015-07-15

Pełnometrażowy przerywnik do gry jako film kinowy, aha.

Quagmire 2015-07-15

Muszę niestety przyznać, że koleś komentujący na zwiastunie ma rację. to wygląda jak animowana bajka. Nie pokazano tutaj niczego ciekawego oprócz technicznego popisu.

jacks 2015-07-15

Straszne, aż oczy bolą. Może z nudy na kompie odpalę kiedyś, ale na takie CGI się do kina nie wybiorę.

Movieman 2015-07-15

Boże. CGI, CGI, CGI. Szykuje się kolejna potęzna dawka CGI, niczym w Hobbicie. Ba, tutaj będzie jej jeszcze więcej. Nie wróże temu filmowi dobrze.

Proszę czekać…