24 godziny w Londynie 0

Kiefer Sutherland wyjawił, że pełnometrażowa wersja popularnego serialu Przez 24 godziny zostanie nakręcona w Londynie.

– Zdjęcia odbędą się w Londynie i Pradze – powiedział Sutherland, który w serialu odtwarza głównego bohatera, agenta Jacka Bauera. – Potem przeniesiemy się do Maroko, które posłuży nam za zobrazowanie Środkowego Wschodu. Będziemy kręcić za rok.

W tej chwili w USA pokazywana jest piąta seria Przez 24 godziny. W Polsce w Canal Plus zakończyła się emisja trzeciej serii. Sutherland podpisał niedawno umowę, na mocy której jako Jack Bauer będzie ścigał przestępców jeszcze przez trzy sezony.

Kadr z filmu 24 godzinyKadr z filmu 24 godziny

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

sleep_walker

no na tym polega konwencja serialu…:)

Ja niestety oglądałem tylko 1 sezon, bo tylko ten nadawał Polsat… C+ niestety nie mam a jeśli chodzi o Net to trochę dużo żeby ściągać. No ale, pierwszy sezon był kapitalny. Czekałem na każdy odcinek z utęsknieniem. A i każdy trzymał w napięciu od a do z. Mam nadzieję, że puszczą kolejne sezony w jakiejś cywilizowanej stacji…

pozdrawiam!

BigGiantHead

Super, ciekawe jak im to wyjdzie :). Wie ktoś, czy będzie zachowana konwencja "czasu rzeczywistego"? Czyli że jeśli film będzie trwał dajmy na to 2 godziny, to i akcja w filmie będzie się dziać na przestrzeni tych dwóch godzin?

Proszę czekać…