Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie inny Casey Jones 1

Gwiazda serialu Arrow, Stephen Amell który wcieli się w postać Caseya Jonesa w kontynuacji Wojowniczych Żółwi Ninja, wyjawił że jego postać będzie znacząco różniła się od tej, którą znają już fani. W wywiadzie udzielonym IGN opowiedział co nieco o kreowanym przez siebie bohaterze.

To nie będzie Casey Jones jakiego znali wasi ojcowie, albo wy znacie z dzieciństwa. Wszystko z powodu tego, że poznamy go na innym etapie rozwoju. To nie jest Casey Jones, którego fani komiksów znają i kochają. To gość, który ma pracę w Nowym Jorku i kocha hokej. Kiedy coś zaczyna iść nie tak, chce załatwić wszystko normalnymi metodami. Jednak w momencie gdy zostaje wyśmiany a działanie w zakresie prawa nie przynosi skutków, postanawia wziąć wszystko w swoje ręce – wyznał Amell.

Druga część Wojowniczych Żółwi Ninja powróci w 2016 roku, a jego premiera przypadnie dokładnie w Dzień Dziecka. Oprócz Caseya Jonesa w filmie zobaczymy jeszcze między innymi nowych bohaterów taki jak Bebop (Gary Anthony Williams) i Rocksteady (Stephen Farrelly).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…