Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Johnny Depp zastąpi Hugha Jackmana? 1

Deadline donosi, że Hugh Jackman wypadł z obsady filmu Collateral Beauty. Według magazynu głównym faworytem producentów do zastąpienia gwiazdy serii X-Men jest Johnny Depp. Na razie trwają negocjacje z 52 letnim aktorem.

PalmStar Media i Likely Story za scenariusz filmu zapłaciły ponad dwa miliony dolarów Allanowi Loebowie. Do tej pory wydawało się, że gwiazdami produkcji będą własnie Jackman oraz Rooney Mara. Wcześniej duet spotkał się na planie filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii. W filmie wystąpi również gwiazda serialu komediowego Jak poznałem waszą matkę, Jason Segel.

Reżyserem projektu jest Alfonso Gomez-Rejon, gwiazda tegorocznego festiwalu w Sundance. Jego Earl i ja, i umierająca dziewczyna zdobył dwie najważniejsze nagrody – Główną Nagrodę Jury oraz Nagrodę Publiczności.

Akcja Collateral Beauty osadzona jest w środkowisku nowojorskiej agencji reklamowej. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który w wyniku tragedii zaczyna chorowąć na depresję. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…