Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mamy zwiastun Spectre! 5

Mamy dla Was najnowszą zapowiedź czwartego filmu o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej. Spectre w polskich kinach zadebiutuje 6 listopada.

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

Dodatkowo kilka nowych fotek z filmu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Movieman 2015-07-23

Ta akcja z helikopterem pasuje bardziej do kolejnej części Szybkich i wściekłych, aniżeli craigowskich Bondów. No, ale w kinie jestem na 110 procent :)

Bercik022 2015-07-22

Nie podoba mi się to, że to tak wybiegło po za realizm ;/ oczywiście udam się do kina bo lubię bondy z Craigiem, choć Skyfall był dla mnie kiepski. Dalej nie rozumiem dlaczego pozostawili nie zamknięte wątki z Quantum Of Solance, myślałem że powstanie z tego jakaś trylogia.

ferhin2 2015-07-22

niezły film sensacyjny. nic więcej.

Quagmire 2015-07-22

Dobry zwiastun, stylistyka Skyfall zachowana więc spokojnie szykuje się kolejny miliard. Chociaż z drugiej strony przyznam, że jakoś daleko mi do entuzjazmu. Zdecydowanie najlepszą sceną jest ta wspólna Craiga i Waltza, co bardzo dobrze wróży filmowi.

Proszę czekać…