Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batman i Superman na okładce Empire 2

Ben Affleck i Henry Cavill, czyli filmowy Batman i Superman znaleźli się na nowej okładce magazynu Empire. Całkiem możliwe, że na dniach pojawią się również jakieś nowe zdjęcia z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Na razie jednak pozostaje nam podziwiać muskuły dwóch superbohaterów, którzy epicką bitwę stoczą 25 marca 2016 roku.

Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman i Superman walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-07-26

Batfleck już na kolejnym zdjęciu wygląda jakoś tak przygarbiony. Wcześniej na okładce EW miałem z nim ten sam problem. Kostiumy za to świetnie się prezentują.

Quagmire Redox 2015-07-26

Zgadza się. Nietrafiona poza lub niepotrzebny Photoshop. Mam wrażenie, że z każdym zdjęciem coraz bardziej go pompują i mocno odeszło już to od pierwszej fotki promocyjnej (tej przy Batmobilu).

Proszę czekać…