http://vimeo.com/mironkundzicz

TVN modyfikuje ramówkę 0

Telewizja TVN przesuwa swoje weekendowe pasmo prime-time.

Dzięki temu wszystkie propozycje stacji będą zaczynać się o tej samej porze co hity Polsatu. Zapowiada się więc bezpośrednia konkurencja owidza. To nie jedyne zmiany w ramówce TVN.

Obsada serialu Skazany na śmierćObsada serialu Skazany na śmierć

W sobotę ?Niania? zaczynać się będzie punktualnie o 20, podobnie jak program ‘Jak oni śpiewają’ Polsatu. Zaś niedzielny ‘Taniec z gwiazdami’ powalczy z zaczynającym się o tej samej porze serialem ?Skazany na śmierć?.

Zmiany obejmą również ramówkę w tygodniu. W piątki serial ‘Odwróceni’ rozpoczynać się będzie o 20, a nie jak pierwotnie planowano o 20.15. Spowoduje to skrócenie programu ‘Uwaga’ oraz przesunięcie wieczornego pasma ‘Superkino’ na 21.10.

Z ekranów zniknie serial ?Krok od domu? nadawany dotychczas we wtorki. Zastąpi go ?Magda M.? – początkowo będą to powtórki ostatnich odcinków trzeciej serii, które dodatkowo emitowane będą również w czwartki ok. godziny 1 w nocy. Jednocześnie o tę pozycję przesunie się nocne pasmo TVN.

Stacja zapowiada również kilka dodatkowych pozycji w ramówce. W niedzielę, 25 marca o godz. 22.45 TVN pokaże dokument o emigrantach ‘Dworzec Gdański’. Dwa dni później, we wtorek, widzowie zobaczą koncert ‘Piosenki Magdy M. nie tylko o miłości’ (21.30), a w sobotę 31 marca, o 11.30 reportaż ‘Magda M. powraca’.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ismaelo

Nie ukrywam, ze jestem fanem serialu 'Dowody zbrodni' i tak dzień w dzień zadaję sobie pytanie: czy TVN kiedykolwiek jeszcze wyemituje ten serial? Jeśli tak to mam nadzieję, że całe 4 sezony, a nie 3,5 :/, bo na wiosnę zaplanowano 4 sezon Madzi :/. TVN robi się żałosny:/ Zastępuje ciekawe (i nieliczne) fajne amerykańskie seriale naszymi polskimi (że tak powiem) "szmirami".

nathalie

Nieeee znowu ta durna "Magda M" :/ T_T
zamiast porządnego serialu jakim jest "Krok od domu"…

Jay

Niania > Jak oni spiewaja [nie ogladalem obu ale oba ssaja pewno =]
Prison Break > Taniec z Gwiazdami.

Wiec imo miedzy TVNem a Polsatem remis.

Proszę czekać…