Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Channing Tatum nie zostanie Gambitem? 1

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Channing Tatum na pewno zagra postać Gambita. Obecnie docierające do nas informację zza oceanu podają, że aktor zastanawia się nad rezygnacją z roli w produkcji 20th Century Fox.

Gwiazdor na tegorocznym Comic-Conie promował Gambita w San Diego, a aktorka Léa Seydoux miała już próby kamerowe do głównej roli kobiecej. Dodatkowo Tatum jest również jednym z producentów filmu i również nie jasna jest ta sprawa. Premierę filmu zaplanowano na 7 października 2016 roku.

Nie są to jednak oficjalne informacje i na ten moment trzeba je traktować w ramach plotki.

Przypomnijmy, że postać Gambita, a.k.a. Remy LeBeau pojawiła się już na dużym ekranie. Miało to miejsce w 2009 roku w filmie X-Men Geneza: Wolverine. Wówczas w tę rolę wcielił się Taylor Kitsch. Gambit po raz pierwszy na łamach komiksów zadebiutował w 1990 roku, a został stworzony przez duet Jim Lee & Chris Claremont. Jego główną mocą jest możliwość ładowania przedmiotów energią kinetyczną (najczęściej karty do gry) co sprawia, że przy uderzeniu naładowany przedmiot eksploduje.

Źrodło: movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2015-07-29

Chcialbym czekac na "Gambita" tak mocno jak czekam na "Deadpoola". Na razie nie ma na to najmniejszych szans.

Marek Jacek 2015-07-29

Śmierdzi mi to plotką żeby bardziej wypromować produkcję. Chyba od stu lat Tatum walczy o tą rolę i nie wierzę w to, że sam chce zrezygnować; ewentualnie to jego ktoś tam z góry może chcieć się pozbyć, ale to już inna para kaloszy.

Gracjan Mikitin jacks 2015-07-29

może jak zrobili te próby kamerowe z Leą i nim coś nie pykło i ooo, oficjalne info będzie takie, że Tatumowi coś nie pasuje coby zbytnio jego wizerunku nie psuć.

Michał 2015-07-29

Podejrzany news aczkolwiek nie płakałbym za Tatumem…no chyba,że w zamian Gambita miałby zagrać Jai Courtney :-P

Agnieszka 2015-07-29

A to dziwna informacja. Wydawało mi się, że bardzo mu zależy żeby zagrać Gambita.

Proszę czekać…