Lucas Hood opuszcza Banshee 1

Według źródeł, do których dotarł portal TVLine.com , czwarty, 8-odcinkowy sezon dramatu kryminalnego Banshee ma być jednocześnie ostatnim. Na chwilę obecną informacja ta nie została potwierdzona przez przedstawicieli stacji Cinemax.

Wiele wskazuje na to, iż producenci serialu od dłuższego czasu wiedzieli o nadchodzącym zakończeniu, dlatego byli w stanie przygotować epickie pożegnanie z bohaterami Banshee, wieńczące całą produkcję. W wywiadzie z TVGuide.com udzielonym w marcu tego roku, producent wykonawczy serialu Greg Yaitanes – który stoi też za sterami dramatu Quarry, nowej produkcji Cinemaxu opowiadającej o płatnym zabójcy – przyznał, że:

Banshee od początku był przygotowywany przy założeniu ograniczonej żywotności. Kładziemy silny nacisk, aby upewnić się, że każdy odcinek jest lepszy od poprzedniego, co wymaga ogromnej ilość energii, pomysłowości i pracy.

Czwarty sezon serialu zadebiutuje na antenie stacji Cinemax na początku przyszłego roku.

Źrodło: tvline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2015-07-29

Good move! Podobnie postapili w przypadku "Six Feet Under" czy "Breaking Bad" po 5. sezonach, a do dzisiaejszego dnia niewatpliwie te seriale pozostaja w topce najlepszych seriali.

Michał 2015-07-29

lepiej tak niż później na siłę przeciągać do 6 albo 7 sezonów

Marek Jacek 2015-07-29

Byłaby to najlepsza i zaraz najgorsza informacja dot. serialu. Najgorsza, bo serial by się zakończył, a najlepsza, bo zakończyłby się będąc genialną produkcją, która nie wpadła jeszcze w sidła nudy i głupoty scenariusza.

Proszę czekać…