Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegóły na temat nowego programu Clarksona 1

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że trio z Top Gear podpisało umowy z Amazonem. Dzisiaj były producent programu, który będzie ponownie współpracował z Clarksonem, Mayem i Hammondem wyjawia szczegóły nowego show motoryzacyjnego.

Była to najmocniejsza i najinteligentniejsza oferta. Pieniądze, wolność i wysoka jakość. Te trzy elementy sprawiły, że oferta była dla nas najbardziej atrakcyjna. No i oczywiście bardzo dobry budżet.

Wilman wypowiedział się również na temat samej formy programu. Ma ona przypominać Top Gear, tzn. podobnie jak tamten program wszystko będzie nagrywane w studiu, a całość będzie dodatkowo uatrakcyjniona międzynarodowymi eskapadami prowadzących oraz testami nowych aut.

Będą jednak nowe elementy, nowy wygląd, nowy dom. Byliśmy bardzo zajęci tymi cholernymi umowami, ale teraz zaczynamy pracę na poważnie.

dodał producent

Andy Wilman wyjawił również, że każdy sezon nowego programu będzie składał się z 12 odcinków. Wszystkie odcinki nie pojawią się jednak od razu na platformie Amazon Video. Wyglądać to będzie podobnie jak w przypadku telewizji, czyli jeden odcinek na tydzień. Producent potwierdził również, że prowadzone były rozmowy ze stacją ITV. Oferta musiała zostać jednak odrzucona z racji dwuletniej klauzuli w kontrakcie Clarksona, mówiącej o zakazie pracowania w innej brytyjskiej stacji.

Na koniec Wilman wypowiedział się na temat samego Top Gear:

Nie planowaliśmy tego, ale takie jest życie. Wszystko wygląda jednak bardzo dobrze. Zaczynamy pracę, mamy nowe wyzwania, a Top Gear jest w dobrych rękach. Będziemy mieli dwa programy motoryzacyjne na wysokim poziomie, nie widzę w tym problemu.

Nowy program Clarksona i Wilmana zadebiutuje jesienią 2016 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…