Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Derek Zoolander powraca! 2

Derek Zoolander powraca! Zapraszamy do obejrzenia pierwsza zwiastuna komedii Zoolander 2, której premiera zapowiedziana jest na luty przyszłego roku. W rolę tytułową ponownie wcielił się Ben Stiller.

Paramount Pictures zaprezentował w sieci zwiastun filmu opowiadającego historię niesławnego męskiego modela. Jak donosi różne źródła z Twittera, zapowiedź będzie puszczana przed filmem Mission: Impossible Rogue Nation.

Nie zaprezentowano niestety jeszcze oficjalnego opisu filmu. Wiemy natomiast kto w nim zagra. Swoje role w filmie powtórzą Owen Wilson, Will Ferrell i Christine Taylor. Jeśli chodzi o nowe twarze to będą to między innymi Penélope Cruz, Cyrus Arnold, Billy Zane, Fred Armisen, Kyle Mooney, Kristen Wiig, Olivia Munn oraz Justin Bieber.

Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się 2 kwietnia w Rzymie. Podobnie jak przy okazji części pierwszej reżyseruje Ben Stiller. Scenariusz napisał Justin Theroux.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2015-08-02

Dzięki temu zwiastunowi wróciłem do jedynki. Parę lat temu źle ją oceniłem, to naprawdę śmieszny film który błyszczy na tle dzisiejszych komedii, albo żałosnych w swojej parodii, albo zbyt wulgarnych, albo ukazujących humor dla wybrańców. Siłą Zoolandera jest absurd i wyśmiewanie ludzkiej głupoty, uniwersalne składniki które nigdy nie stracą swojej świeżości.

kpr 2015-08-01

niezły :D

caryca84 2015-08-01

Uwielbiam Zoolandera :D Mam nadzieję, że druga część też będzie super.

Proszę czekać…