Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Emily Blunt zostanie Captain Marvel? 5

Od kiedy Marvel zapowiedział fazę trzecią swojego uniwersum, w hollywoodzkich półświatku dużo plotkuje się na temat tego kto mógłby zagrać postać Captain Marvel.

W prasie i Internecie pojawiało się sporo nazwisk takich jak Katheryn Winnick, Jessica Chastain, Katee Sackhoff czy Emily Blunt. Jeśli wierzyć plotkom to właśnie ta ostatnia ma największe szanse na zagranie nowej postaci w filmowym uniwersum Marvela. Oczywiście nie zostało to nigdzie potwierdzone, ale ponoć studio chciałoby właśnie ja w roli Carol Danvers.

Film nie ma jeszcze reżysera, aczkolwiek Marvel znalazł już osoby, które napiszą scenariusz do Captain Marvel. Będzie to duet Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki) i Meg LeFauve (W głowie się nie mieści) Jeszcze w kwietniu spekulowano, że studio chciałoby aby gwiazdą projektu była Charlize Theron, a za kamerą stanęła Angelina Jolie. Te informacje również nie zostały nigdy potwierdzone – co więcej pojawiły się kolejne plotki mówiące o ofercie Marvel dla Jolie opiewającej na 20 milionów dolarów.

Podobno powoli będą rozpoczynały się prace nad castingiem do filmu. Nadal nie wiadomo czy Perlman i LeFauve skończyły już scenariusz, i czy Marvel najpierw nie poszuka reżysera przed obsadą. Nam pozostaje tylko czekać. Studio ma jeszcze sporo czasu, ponieważ premiera Captain Marvel zapowiedziana jest dopiero na 2 listopada 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2015-08-01

Nazwisko Blunt pojawia się chyba przy większości Marvelów, wiadomo na przykład, że odrzuciła rolę Czarnej Wdowy w Iron Manie 2. Na razie byłbym sceptyczny wobec tych rewelacji.

Proszę czekać…