Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Max von Sydow wystąpi w Grze o tron 4

Niedawno mieliśmy przyjemność Was poinformować, że do obsady Gry o tron dołączył znakomity aktor, Ian McShane. Teraz przyszła pora na kolejną bombę. W szóstym sezonie serialu stacji HBO zobaczymy legendę światowego kina, Maksa von Sydowa.

Jak donosi Variety, szwedzki aktor wcieli się w postać Trójokiej Wrony. Będzie on kimś w rodzaju mentora dla Branna Starka i nauczy go posługiwania się jego nadnaturalnymi zdolnościami. Tym samym jest to kolejne potwierdzenie, że postać młodego Starka będzie obecna w nadchodzącym sezonie. Brann Stark grany jest przez Isaaca Hempsteada Wrighta.

Max von Sydow raczej nie otrzyma zbyt wiele ekranowego czasu, aczkolwiek jego rola z pewnością będzie ważną w całej układance. Podobnie ma się sprawa z Ianem McShanem, z tym że tutaj postać w którą się wcieli nadal nie została potwierdzona.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy 2015-08-04

Dawno w niczym nie wystąpił, aż się zdziwiłem, jak zobaczyłem newsa. Prawdę powiedziawszy zadałem sobie pytanie: To on żyje?! :o Ikona, dobrze, że trafił do obsady serialu.

Redox Beznickowy 2015-08-05

A o jego udzuale w nowych "Gwiezdnych wojnach " zapomniales? Mam nadzieje, ze zobaczymy go w wiecej niz w jednej czesci tej sagi. Nigdy za wiele dobrego aktorstwa z jego strony.

Proszę czekać…