Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Will Smith zagra u boku Rooney Mary 1

Nie Johnny Depp jak początkowo spekulowano, a Will Smith zastąpi Hugh Jackmana w filmie "Collateral Beauty". U jego boku wystąpi Rooney Mara.

Akcja "Collateral Beauty" osadzona jest w środowisku nowojorskiej agencji reklamowej. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który w wyniku tragedii zaczyna chorowąć na depresję. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią.

Reżyserem projektu jest Alfonso Gomez-Rejon, gwiazda tegorocznego festiwalu w Sundance. Jego Earl i ja, i umierająca dziewczyna zdobył dwie najważniejsze nagrody – Główną Nagrodę Jury oraz Nagrodę Publiczności.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-08-05

W sumie Will Smith nieźle kombinuje ze swoim wizerunkiem. Najpierw rola nieoczywistego superbohatera w Suicide Squad (znajdującego się po ciemniejszej stronie Mocy niż Hancock), potem dramat sportowy, teraz dramat dobrze zapowiadającego się reżysera. Może to być lepszym pomysłem na dalszą karierę niż ciągłe odgrzewanie starych kotletów w stylu Facetów w czerni 3 czy Bad Boys 3. Pewnie dlatego też zrezygnował z Dnia Niepodległości 2.

Proszę czekać…