Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cameo Billa Murraya potwierdzone 1

Jeszcze do niedawna wydawało się, że występ Billa Murraya w reboocie Pogromców duchów jest rzeczą niemożliwą. Jak donosi The Hollywood Report ta sytuacja się zmieniła i zobaczymy gwiazdę serii w filmie Paula Feiga.

Aktor jest w Bostonie, gdzie kręci swoją scenę, w której wystąpi. Na razie nie są jednak znane szczegóły i nie wiadomo czy będzie grał znanego z oryginalnych części Petera Venkmana, czy może wcieli się w kompletnie nową postać.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym miesiącu na plan zdjęciowy zawitał inny aktor znany z Pogromców duchówDan Aykroyd. Aktor wcielił się w nowojorskiego taksówkarza przewożącego bohaterkę graną przez Kristen Wiig. Wydaje się, więc że Murray podobnie jak Aykroyd nie wcieli się w tę samą postać co wcześniej.

Premiera Pogromców duchów III 15 lipca 2016 roku.

Źrodło: Just Jared / MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-08-10

Czyli między bajki można włożyć opowieści o tym jak to Bill Murray niby odsyłał zniszczone kopie scenariusza trójki Danowi Aykroydowi. Wydaje się, że prawdziwa jest wersja Ivana Reitmana, a nie mediów i ich źródeł. Murray nie ma już ochoty ani sił na wielomiesięczny okres produkcyjno-promocyjny, woli przyjmować małe role lub mniejsze filmy.

Proszę czekać…