Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oto - prawdopodobnie - kostium Spider-Mana 3

Od jakiegoś czasu Internet żyje kostiumem, w jakim będziemy mogli oglądać Spider-Mana. W sieci pojawiło się nieoficjalne zdjęcia stroju, który pasowałby do spekulacji mediów na temat kostiumy własnej roboty Człowieka Pająka. Dodatkowo stworzony został fan-art na jego podstawie. Zdjęcia możecie znaleźć poniżej. Jak Wam się podoba przebranie nowego Spider-Mana, w którego wcieli się Tom Holland?

Źrodło: MarvelCinematicUniverse fanpage

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire 2015-08-11

Pamiętacie niby scenę po napisach Avengers ze Spider-Manem? Tutaj też wyczuwam fałszywkę. Powyższe zdjęcia musiałyby pochodzić bezpośrednio z monitorów montażysty, jeśli ktoś sfotografowałby je smartfonem to uzyskałby lepszą jakość, tutaj wygląda mi to na zdjęcia udające screeny z cama.

Redox Quagmire 2015-08-11

Faktycznie, w czasach gdy kazdy posiada smartfon te fotki wygladaja jakby byly leakami Spider-Mana z 2002 roku.

jacks 2015-08-11

Ogólnie fajny pomysł, ale już się pogubiłem. Mam rozumieć, że w tym uniwersum Pajęczak dopiero pierwszy raz się pokazuje światu? I stąd ten nowy, domowy kostium? Czyli jeszcze wujek Ben nie zginął itp.?

Quagmire jacks 2015-08-11

Według różnych doniesień Spider-Man będzie od niedawna działał w Nowym Yorku czym spowoduje zainteresowanie Starka. Wujek Ben ma być już martwy i nie zobaczymy sceny jego śmierci. Osobiście nie wierzę, że darują sobie retrospekcje.

Redox Quagmire 2015-08-11

Dobrze, ze z boku stoi Marvel i bedzie hamowal wszystkie pomysly Sony. Tak naprawde licze na jak najmniej momentow znanych z poprzednich pieciu czesci Spider-Mana.

Movieman 2015-08-10

Szczerze? Dla mnie bomba! Fajnie to wygląda i mam nadzieję, ze te fotki niedługo zostaną potwierdzone.

Proszę czekać…