Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Piątek trzynastego trafi na mały ekran 1

W ubiegłym roku nieśmiało spekulowano, że Piątek trzynastego może trafić na mały ekran. Jak donosi dzisiaj Deadline tak też się stanie. Jason będzie zabijał dla stacji The CW.

Na temat tego projektu wypowiedział się Steven Long Mitchell, który wraz z Craigem W. Van Sickle'em stworzy serial:

Tak naprawdę nie chcemy serialu z gościem biegającym z maczetą za dziewczynami w krótkich spódniczkach. Nie możemy bazować na czymś takim. Opowiemy o gliniarzu, który przyjeżdża do miasteczka w poszukiwaniu swojego brata. Tam dowiaduje się o tym, że jego brat poszukiwać informacji na temat morderstw sprzed lat, które są powiązane z Jasonem.

Steven Long Mitchell powiedział również, że chce aby jego serial był połączeniem pierwszego sezonu Detektywa z Miasteczkiem Twin Peaks. Dodał również kilka detali na temat miejsca, w którym będzie umiejscowiona akcja:

Crystal Lake nie jest już tym znanym Crystal Lake. Nie jest to już miejsce otoczone drzewami, jest to bardziej miasteczko w stylu Doliny Krzemowej. Mieszkają tam bogaci ludzie, młodzi bogaci ludzie, którzy mają mnóstwo czasu oraz starsi ludzi, którzy tam dorastali. To jak miasteczko ze Szczęk, jak Amityville 20 lat później.

Twórca zaznaczył także, że nie mają zamiaru zapominać o filmowej franczyzie. Miasteczko będzie miało coś w rodzaju piętna, gdzie ludzie pamiętają o mordercy w hokejowej masce. Na razie nie jest znana data premiery serialu. Można jednak domyślać się, że będzie to przyszły rok.

Źrodło: legionofleia

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…