Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Winona Ryder powróci do roli Lydii 1

O drugiej części filmu Tima Burtona, Sok z żuka mówi się od dawna. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że ten projekt jednak dojdzie do skutku. Na początku roku scenarzystka Seth Grahame-Smith wyznała, że zdjęcia ruszą pod koniec roku. Teraz swój udział w filmie potwierdziła gwiazda Soku z żuka, Winona Ryder.

Aktorka wystąpiła w programie Late Night with Seth Meyers, gdzie powiedziała że wcieli się ponownie w postać Lydii. Ryder nie chciała jednak wyjawić więcej szczegółów na temat tej produkcji. W drugiej części filmu fantasy z 1988 roku na pewno w roli głównej zobaczymy Michaela Keatona, który również potwierdził już swój udział. Za kamerą ponownie zasiądzie Tim Burton.

Oryginał opowiadał o rodzinie, która zginęła w wypadku samochodowym. Po tym wydarzeniu powrócili do swojego domu jako duchy. Chcąc się pozbyć jego obecnych lokatorów, postanowili skorzystać z usług bioegzorcysty Beetlejuice’a

Oto pełna wypowiedź Winony Ryder:Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
bizarre 2015-08-14

Odgrzewanie starego pomysłu to chyba nie jest dobry pomysł na powrót do formy Burtona. Już zaczynam wątpić czy Tim się kiedyś odbuduje.

Proszę czekać…