Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jennifer Lawrence na plakacie Joy 1

20th Century Fox Read postanowił opublikować pierwszy oficjalny plakat filmu Joy w reżyserii Davida O. Russella. Widnieje na nim odtwórczyni głównej roli, Jennifer Lawrence.

Nagrodzona Oscarem gwiazda takich filmów jak Poradnik pozytywnego myślenia czy Igrzyska śmierci w roli zmagającej się z życiem samotnej matki, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem i staje na czele imperium finansowego wartego miliony dolarów.

Oprócz Lawrence w obsadzie między innymi Robert De Niro i Bradley Cooper. Premiera Joy 25 grudnia. Na dole znajdziecie plakat oraz zwiastun, który Wam przypominamy:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-17

Czekam na przerobki plakatu :D

Quagmire Redox 2015-08-17

A Ty zboczuchu! Żartuję, pomyślałem o tym samym :)

Redox Quagmire 2015-08-17

Po Fappeninjgu z zeszlego roku ciezko nie myslec w ten sposob ;)

bizarre 2015-08-17

Kooperacja Russell – Lawrence – Cooper nie przyniosła jeszcze nic specjalnego, więc pewnie wyjdzie z tego kolejny średniak. Zwiastun też nie przekonuje.

Gracjan Mikitin bizarre 2015-08-17

Przyniosła masę nominacji do Oscarów i Globów. Teraz pewnie przyniesie kolejne :P

Redox bizarre 2015-08-17

Wole taka wspolprace, szczegolnie na linii Russell-De Niro, niz obserwowac jego podrygi w jakis podrzednych komediach. Widzowie za Ocenem chyba bardziej ochoczo ida na filmy tego rezyseria i prawdopodobnie bardziej je doceniaja, moze ze wzgledu na to, ze te produkcje sa bardzo "amerykanskie".

bizarre Movieman 2015-08-18

Nominacje i zachwyty nad filmami Russella są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Na szczęście publika w Polsce raczej podziela moje zdanie.

bizarre Redox 2015-08-18

De Niro w ciągu ostatnich 10 lat widziałem tylko w jednej dobrej (na miarę jego talentu) roli w "Wszyscy mają się dobrze" i Russell tego nie zmieni :p Czekam na wielki powrót w zapowiadanej już od bardzo dawna produkcji Scorsese.

Marek Jacek bizarre 2015-08-18

Mam podobne zdanie, pamiętam czasy Złota pustyni, które bardzo mi się podobało, później dość ciekawą pozycją był Fighter, a reszta to już równia pochyła w dół… Średniawki z mnóstwem znanych nazwisk, co jak dla mnie za mało przy achach i echach szanownych komisji.

Quagmire jacks 2015-08-18

Może Russellowi znowu zacznie odwalać na planie (wokół Joy były już takie plotki) i ciągnięcie za uszy tych średniaków wreszcie się skończy. Szczególnie American Hustle było mocno rozczarowujące.

Proszę czekać…