Megamaraton The Walking Dead na FOX

Czas oczekiwania na szósty sezon The Walking Dead dłuży się nieubłaganie, ale FOX ma na to rozwiązanie! Specjalnie dla wszystkich zombiemaniaków, którzy od pięciu lat z zapartym tchem śledzą poczynania Ricka i jego kompanów, oraz dla zupełnie nowych widzów, którzy pragną nadrobić serialowe zaległości i poczuć na karku oddech szwędaczy, kanał przygotował specjalne wydarzenie w postaci megamaratonu z tym kultowym serialem!

Już od 24 sierpnia zombie przejmą antenę FOX – pięcioodcinkowe maratony serii będą pojawiać się na wizji od poniedziałku do piątku od godz. 22:00. Od poniedziałku 7 września od godz. 22:00 widzowie będą mogli natomiast śledzić 5. sezon The Walking Dead w kilkuodcinkowej dawce, którą FOX serwować im będzie co poniedziałek aż do 12 października czyli do premiery najnowszego sezonu.

Od lat The Walking Dead znajduje się w czołówce seriali pobieranych z nielegalnych źródeł, dlatego FOX postanowił wyjść naprzeciw tym, którzy swoją ulubioną produkcję pragną oglądać legalnie w dowolnym czasie i miejscu w tym również na ekranach urządzeń mobilnych. Wraz z początkiem maratonów na kanale FOX, abonenci Cyfrowego Polsatu (Ipla), nc+ (nc+go TV), UPC (VOD na żądanie) oraz Vectry (FOX Play), posiadający w swej ofercie kanał FOX, będą mogli, do końca października, śledzić serial w dogodnym dla siebie miejscu i czasie nie tylko na ekranie telewizora.

ROZKŁAD JAZDY:

Sezony 1-4:od 24 sierpnia od poniedziałku do piątku od godz. 22:00
Sezon 5: od 7 września w poniedziałki od godz. 22:00
Sezon 6: od 12 października w poniedziałki o godz. 22:00

Źrodło: informacja prasowa


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)