Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Megamaraton The Walking Dead na FOX 2

Czas oczekiwania na szósty sezon The Walking Dead dłuży się nieubłaganie, ale FOX ma na to rozwiązanie! Specjalnie dla wszystkich zombiemaniaków, którzy od pięciu lat z zapartym tchem śledzą poczynania Ricka i jego kompanów, oraz dla zupełnie nowych widzów, którzy pragną nadrobić serialowe zaległości i poczuć na karku oddech szwędaczy, kanał przygotował specjalne wydarzenie w postaci megamaratonu z tym kultowym serialem!

Już od 24 sierpnia zombie przejmą antenę FOX – pięcioodcinkowe maratony serii będą pojawiać się na wizji od poniedziałku do piątku od godz. 22:00. Od poniedziałku 7 września od godz. 22:00 widzowie będą mogli natomiast śledzić 5. sezon The Walking Dead w kilkuodcinkowej dawce, którą FOX serwować im będzie co poniedziałek aż do 12 października czyli do premiery najnowszego sezonu.

Od lat The Walking Dead znajduje się w czołówce seriali pobieranych z nielegalnych źródeł, dlatego FOX postanowił wyjść naprzeciw tym, którzy swoją ulubioną produkcję pragną oglądać legalnie w dowolnym czasie i miejscu w tym również na ekranach urządzeń mobilnych. Wraz z początkiem maratonów na kanale FOX, abonenci Cyfrowego Polsatu (Ipla), nc+ (nc+go TV), UPC (VOD na żądanie) oraz Vectry (FOX Play), posiadający w swej ofercie kanał FOX, będą mogli, do końca października, śledzić serial w dogodnym dla siebie miejscu i czasie nie tylko na ekranie telewizora.

ROZKŁAD JAZDY:

Sezony 1-4:od 24 sierpnia od poniedziałku do piątku od godz. 22:00
Sezon 5: od 7 września w poniedziałki od godz. 22:00
Sezon 6: od 12 października w poniedziałki o godz. 22:00

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2015-08-18

Czas oczekiwania na szósty sezon The Walking Dead dłuży się nieubłaganie

Dluzyl sie nieublaganie ostatni sezon TWD. Geez ale to byly nudy!

Quagmire Redox 2015-08-18

Ja już dałem sobie spokój z tymi torturami :)

Redox Quagmire 2015-08-18

Obecnie na antenie jest tyle ciekawych serii i drugie tyle szykuje sie na jesien, wiec nie wiem czy tez nie podziekuje…

bizarre 2015-08-18

Po czwartym sezonie byłem mocno nastawiony na następny i wtedy serio czekałem, ale piąty sezon mnie do tego stopnia zawiódł, że przerwałem oglądanie po 5 odcinkach i nie wiem czy jeszcze kiedyś powrócę do TWD.

Lechu bizarre 2015-08-19

Miałem dokładnie tak samo. Na otarcie łez, zamieniłem TWD na Z-Nation.

Proszę czekać…