Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe nazwiska w obsadzie War Machine 1

Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że do obsady wojennej satyry tworzonej przez Netfliksa, o tytule "War Machine" dołączył Anthony Michael Hall, a już dzisiaj mamy kolejne obsadowe nowinki.

Do obsady produkcji, w której zobaczymy Brada Pitta dołączyła dwójka nowych aktorów. Pierwszym z nich jest jedna z gwiazd świetnie przyjętego muzycznego filmu biograficznego Straight Outta Compton, Keith Stanfield. Udział w filmie negocjuje także aktor znany z roli w filmie Millerowie – Will Poulter. Wydaje się jednak, że jego angaż to tylko kwestia czasu.

"War Machine" będzie satyrą, która skupi się na wojnie pomiędzy Afganistanem, a Stanami Zjednoczonymi. Głównym bohaterem filmu będzie generał dowodzący amerykańskim wojskiem.

Reżyserem i scenarzystą "War Machine" jest David Michôd, autor takich filmów jak Królestwo zwierząt czy Rover. Scenariusz do produkcji powstał na podstawie powieści Michaela Hastingsa "The Wild and Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan". Zdjęcia mają rozpocząć się już niebawem. Premiera filmu zaplanowana jest na przyszły rok.

Oprócz wyżej wymienionych nazwisk w "War Machine" zobaczymy również takich aktorów jak Topher Grace, Scoot McNairy, Emory Cohen oraz John Magaro.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…