Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kim tak naprawdę jest Kylo Ren? 5

Empire po opublikowaniu dwóch różnych okładek swojego magazynu oraz zaprezentowaniu nowej fotografii, na której widnieje Kylo Reno, podało kilka szczegółów na temat czarnego charakteru, który będziemy mieli okazję oglądać w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy.

Wielu fanów Star Wars zastanawia się kim tak naprawdę jest Kylo Ren. Spekulacji na temat charakteru i jego pochodzenia nie ma końca. Rąbka tajemnicy postanowił uchylić reżyser Przebudzenia mocy, J.J. Abrams:

Kylo Ren nie jest Sithem. Pracuje on dla samego Najwyższego Przywódcy – Snoke’a, który jest potężną osobistością działającą po ciemnej stroni Mocy.

W postać Snoke’a wcieli się Andy Serkis, którego zdjęcia z pracy na planie można znaleźć w sieci. Warto przypomnieć, że postać ta powstanie przy użyciu technologii motion-capture. Serkis użyczy jej również oczywiście głosu.

W numerze można również przeczytać odnośnie inspiracje, które czerpał J.J. Abrams przy pisaniu scenariusza do siódmej części gwiezdnej sagi.

Wszystko wyszło z rozmów na temat tego, co by było gdyby wszyscy naziści przenieśli się do Argentyny i zaczęli ze sobą znowu współpracować. Co by z tego wynikło? Czy The First Order mógłby istnieć jako grupa po Imperium? Czy zadanie Imperium byłyby traktowane jako niewykonane? No i czy Vader byłby męczennikiem?

W następnych dniach Empire opublikuje zapewne kolejne informacje ze swojego magazynu. Akcja filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy będzie osadzona 30 lat po wydarzeniach znanych z Powrotu Jedi. Będzie to czas nowej generacji zawadiackich bohaterów i podejrzanych złoczyńców. Oczywiście nie zabraknie przemytników, księżniczek i Jedi!

W obsadzie filmu są między innymi Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Christina Chong i Miltos Yerolemou.

Premiera Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy 16 grudnia.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…