Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finał Mr. Robot opóźniony 2

USA Network opublikowało informację odnośnie finałowego odcinka jednego z najpopularniejszych seriali tego roku – Mr. Robot. Emisja ostatniego epizodu pierwszego sezonu została opóźniony ze względu na strzelaninę, która miała miejsce w Virginii.

W finale sezonu Mr. Robot mamy scenę, która może przywołać w pamięci widzów tragiczne wydarzenia z Virginii. Z szacunku dla ofiar, ich rodzi, kolegów i wszystkich widzów opóźniamy emisję dzisiejszego odcinka. Zostanie on wyemitowany w innym czasie. Łączymy się w bólu z ludźmi, których dotknęła ta tragedia.
tak brzmi oficjalne oświadczenie stacji.

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie (Rami Malek), który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się tylko z ludzi przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota (Christian Slater), który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-08-27

Mocno wyczekiwany finał prawdopodobnie najlepszego serialu obecnie na antenie. No cóż, będzie trzeba poczekać odrobinę dłużej.

Proszę czekać…