Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mads Mikkelsen dołączy do rodziny Marvela 6

Trzeba przyznać, że hollywoodzka kariera Madsa Mikkelsena w ostatnich latach ruszyła bardzo mocno do przodu. Gwiazda serialu Hannibal już niebawem wystąpi w dwóch wielkich widowiskach. Pierwszy z nich to spin-off Gwiezdnych Wojen, a drugi jest jedną z produkcji trzeciej fazy filmowego uniwersum Marvela.

Jak donosi Variety, duński aktor negocjuje jedną z ról w filmie Doctor Strange w reżyserii Scotta Derricksona. Postać, w którą miałby się wcielić Mikkelsen jest owiana tajemnicą, jednak spekuluje się, ze aktor wcieli się w czarny charakter widowiska. Marvel na razie tego nie potwierdził i na kolejne informacje w tej sprawie przyjdzie nam zapewne jeszcze troche poczekać.

Przypomnijmy, że gwiazdami filmu będą Benedict Cumberbatch, który wcieli się w tytułową rolę, Tilda Swinton sportretuje The Ancient One, a Chiwetel Ejiofor zagra Barona Mordo. Niedawno media plotkowały o możliwości dołączenia do obsady Rachel McAdams. W ostatnim czasie jednak te spekulacje ucichły.

Stephen Vincent Strange, były neurochirurg, a obecnie jest Najwyższym Czarnoksiężnikiem (Sorcerer Supreme). Jego zadaniem jest walka z wszielkimi zagrożeniami o nadprzyrodzonej naturze. Autorem scenariusza jest Jon Spaihts, a producentem nie kto inny jak Kevin Feige.

Premiera filmu Doctor Strange zaplanowana jest na 4 listopada 2016 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

Villan u Marvela to dosc ryzykowna robota, bo oprocz Lokiego zaden aktor jakos dluzej nie pozostal w uniwersum i w ogole czarne charaktery uchodza za jeden z najslabszych ostatnich filmow.

Movieman

Co tu dużo pisać – Mikkelsen jest aktorem wyśmienitym i z pewnością dałby wiele jakości swoją grą. Wierzę, że mógłby stworzyć jednego z lepszych złoczyńców w MCU. Mam nadzieję, że plotki się potwierdzą i już niedługo będziemy mogli pisać o Madsie jako pełnoprawnym członku obsady, która na razie wygląda co najmniej bardzo dobrze.

Proszę czekać…