Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michelle Pfeiffer zagra u boku Roberta De Niro 1

Variety podało informację o dołączeniu do obsady filmu "Wizard of Lies" dwóch nowych członków. Są nimi Michelle Pfeiffer oraz Alessandro Nivola. Zagrają oni u boku Roberta De Niro.

"Wizard of Lies" będzie historią amerykańskiego finansisty Berniego Madoffa, który kilka lat temu został aresztowany przez FBI, a następnie skazany na 150 lat więzienia. Powodem takiego stanu rzeczy, było stworzenie potężnej piramidy finansowej (początkowo mówiło się nawet o 65 miliardach dolarów, później to skorygowano), w skutek czego poszkodowanych zostało ponad trzynaście tysięcy indywidualnych inwestorów i organizacji.

Robert De Niro zagra główną rolę w filmie, który zostanie wyprodukowany przez HBO. Pfeiffer wcieli się w jego żonę Ruth, z kolei Nivola zagra syna Marka. Reżyserem obrazu będzie uznany filmowiec, który zresztą nakręcił już dla HBO dwa filmy biograficzne (Phil Spector oraz Jack, jakiego nie znacie) – Barry Levinson.

Scenariusz do "Wizard of Lies" powstał na podstawie książki o takim samym tytule, autorstwa Diany Henriques.

Warto również odnotować, że stacja ABC przygotowuję premierę swojej miniserii, która również opowiada historię Madoffa. Produkcja nosi tytuł – po prostu – "Madoff", a w rolach głównych wystąpią Richard Dreyfuss i Blythe Danner. Ten projekt powstał na podstawie kronik zamieszczonych w książce "The Madoff Chronicles", Briana Rossa.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…