"May the Force Be With You"

Zobacz fragment horroru Hostel 2 0

Producenci filmu udostępnili 2-minutowy klip. Premiera w Polsce zapowiedziana jest na 13 lipca 2007 roku.

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Fragment filmu możesz zobaczyć klikając TUTAJ.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

W filmie Hostel trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Producenci zapowiedzieli, że jeśli Hostel 2 spisze się dobrze w Box Office, to trzecią część filmu będziemy mogli zobaczyć już pod koniec 2008 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Mierzwiak

Żenujące, chyba tylko 13-latki które nie wiedzą co to PRAWDZIWY horror mogą się podniecać takim kretyńskim syfem.

Trophy

Nie ciekawy ten klip.

gorak

"Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza." Co to znaczy "bardziej mroczniejsza" panie redaktorze? Może coś być mniej mroczniejsze? Jestem od Was bardziej mądrzejszy, bo widzę takie błędy.

Ronaldinho gorak

mroczniejszy = bardziej straszny

Elros

*A jak myslicie, co z nia zrobili? ;D *

_a) wypatroszyli
b) trzymali ja tak dlugo do gory nogami, ze dostala wylewu
c) wrzucili do automatycznej obieraczki ziemniakow _

Tomassh

Na poczatku tego fragmentu jest dwoch facetow z "Gotowych na wszytsko" hehe:] jakos mnie to nie przeraza :P ale koncowka jest niezla :)

Proszę czekać…