Zobacz fragment horroru Hostel 2

Producenci filmu udostępnili 2-minutowy klip. Premiera w Polsce zapowiedziana jest na 13 lipca 2007 roku.

Kadr z filmu Hostel 2 2007Kadr z filmu Hostel 2 2007

Fragment filmu możesz zobaczyć klikając TUTAJ.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth, zajmuje się on także produkcją filmu, w której pomagają mu Chris Briggs i Mike Fleiss. Skład ekipy jest praktycznie identyczny jak w pierwszej części. Ponownie producentem wykonawczym jest Quentin Tarantino, Scott Spiegel i Boaz Yakin.

W filmie Hostel trzy główne role grali Jay Hernandez, Derek Richardson i Eythor Gudjonsson. W drugiej części zatytułowanej Hostel: Part II trzy główne role zostały zarezerwowane dla kobiet: Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips. Oprócz nich w filmie grają jeszcze między innymi Roger Bart i Stanislav Ianevski.

Reżyser zapowiedział, iż druga część będzie bardziej mroczniejsza, fabuła jest podobna do pierwszej części. Bohaterkami są trzy młode studentki z Ameryki, które studiują we Włoszech. Później wyjeżdżają do Słowacji, gdzie trafiają do tego samego miejsca, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części filmu. Krwawy Hostel powraca…

Producenci zapowiedzieli, że jeśli Hostel 2 spisze się dobrze w Box Office, to trzecią część filmu będziemy mogli zobaczyć już pod koniec 2008 roku.


Ronaldinho
"May the Force Be With You"