Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jak Iron Man pomoże Spider-Manowi? 3

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć grafiki przedstawiające poszczególne drużyny w konflikcie pomiędzy Iron Manem, a Kapitanem Ameryką. Po żadnej ze stron nie było jednak Spider-Mana. I tutaj fani zadają sobie bardzo ważne pytanie: Tony Stark czy może Steve Rodgers? Plotki głoszą, że to ten pierwszy będzie miał spory wpływ na stworzenie Spider-Mana.

Na kartach komiksu "Captain America: Civil War", milioner Tony Stark tworzy dla dużo młodszego Petera Parkera specjalną zbroję – Iron Spider. Niezniszczalny kostium, który jest idealny do walki z innych superherosami. Kolejne plotki sugerują, że Parker będzie nosił dwa różne stroje. Pierwszy będzie klasycznym kostiumem domowej roboty stworzonym przez samego nastolatka, w czarno-czerwonych barwach. Drugi z kolei ma być tym od Tony’ego Starka.

Nowe doniesienia od Latino Review mówią jednak, że Spider-Man nie będzie nosił metalowej zbroi. Nie znaczy to jednak, że nie otrzyma pomocy od Starka. Genialny milioner miałby zająć się stworzeniem innej, aczkolwiek bardzo ważnej części uzbrojenia Człowieka Pająka. Miałoby to być urządzenie do wystrzeliwania pajęczyny. Powodem jest rzecz błaha – Parker z racji tego, że jest biednym studentem nie ma możliwości zrobienia samemu takiej technologi.

Na razie jednak te informacje są zwykłymi plotkami i nie możemy ich brać na poważnie. Tym bardziej, że postać Spider-Mana i wszystko co z nim związane jest trzymane przez Marvela w tajemnicy. W zasadzie oprócz aktora, który wcieli się w Petera Parkera, nie wiemy nic. Z kolejnymi tygodniami powinniśmy jednak otrzymać kolejne informacje na temat Człowieka Pająka, jak i samego filmu Captain America: Civil War.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-09-02

Mysle na pewno, ze Tony Stark nie bedzie odpowiedzialny ani za kostium ani plotkowana zbroje. Nie sadze, zeby w "Civil War" tak daleko posuneli sie z watkiem Spider-Mana. Jedynie co to moze Parkerowi pomoc zbudowac web shootery.

Proszę czekać…