Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stacja SyFy przedłuża swoje seriale 0

Stacja SyFy ogłosiła właśnie, że produkcje które miały premierę w tym roku powrócą w kolejnym. Drugie sezony otrzymały serial Dark Matter oraz Killjoys.

Dokładna data premiery nowych odcinków nie jest oczywiście jeszcze znana. Wiadomo jednak po ile odcinków będą miały sezony tych seriali. Dark Matter powróci z trzynastoma epizodami, z kolei Killjoys z dziesięcioma.

DARK MATTER:
Załoga złożona sześciorga ludzi i androida budzi się z letargu na opuszczonym statku kosmicznym, w jednym z najdalszych zakątków kosmosu. Ich wspomnienia zostały wyczyszczone, więc nie wiedzą kim są i jak dostali się na pokład. Jedynymi wskazówkami do ich tożsamości jest ładowna pełna broni i i cel przeznaczenia statku: zdalna kolonia górnicza, która wkrótce ma stać się strefą wojny. Nie mając pojęcia po czyjej są stronie, muszą stawić czoła śmiertelnej decyzji. Czy uda im się odwrócić swój los, zanim dopadnie ich własna przeszłość?

KILLJOYS:
Killjoys opowiada o przygodach Johna (Aaron Ashmore), D’avina (Luke Macfarlane) i Dutch (Hannah John-Kamen), trojga kosmicznych łowców nagród, którzy w obliczu krwawej klasowej wojny międzyplanetarnej w galaktyce Quad, próbują zachować swą bezstronność, w trakcie pogoni za śmiertelnie niebezpiecznymi zbiegami.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…