Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Denis Villeneuve na temat Deckarda 2

Rick Deckard – człowiek czy replikant? Pytanie na której fani Łowcy androidów szukają odpowiedzi od dnia premiery widowiska sci-fi Ridleya Scotta. Na ten temat postarał wypowiedzieć się Denis Villeneuve, który stanie za kamerą kontynuacji produkcji z roku 1982.

Obecnie kanadyjski filmowiec promuje swoje najnowsze dziecko – Sicario. Zapytany jednak o swój kolejny projekt oraz o postać Ricka Deckarda odpowiedział dziennikarzom:

Teraz to ja jestem po drugiej stronie płotu. Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na pytanie. Rzecz, którą muszę jednak powiedzieć jest taka, że kocham tajemnicę. Kocham cienie. Kocham wątpliwości. Chciałbym powiedzieć tylko fanom, że porządnie zajmiemy się tajemnicą. Postaram się ją rozwikłać.

Zdjęcia do filmu Blade Runner 2 mają ruszył latem przyszłego roku. Za scenariusz odpowiada twórca oryginału Hampton Fancher oraz Michael Green. Rolę Ricka Deckarda powtórzy natomiast Harrison Ford, a obok niego w obrazie ma wystąpić także Ryan Gosling. Na razie jednak nie zostało to potwierdzone. Operatorem będzie natomiast Roger Deakins.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Artur 2015-09-14

Jeśli w rolę Deckarta wcieli się Ford to znaczy, że Deckart jest człowiekiem. Antki żyją tylko 4 lata, a Ford jest nawet wizualnie duzo starszy. Chociaż zakończenie łowcy dość jasno tę kwestię zamyka, więc to dziwne trochę.

Proszę czekać…