Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ile sequeli Prometeusza planuje Ridley Scott? 2

Ridley Scott aktualnie pracuje nad promocja swojego najnowszego dzieła – Marsjanin. Dziennikarze nie szczędzą sobie jednak pytań o jego kolejny projekt, który ma być kontynuacją Prometeusza. Uznany reżyser w jednym z wywiadów wyznał, że druga odsłona serii może nie być ostatnią.

Scott na jedno z pytań dotyczących powiązania Prometeusza z Obcym odpowiedział twierdząco. Rozwinął również swoją wypowiedź i opowiedział o planach co do kolejnych sequeli.

Tak, ale nie stanie się to w kolejnym filmie. Możliwe, że dojdzie do tego w następnej, a może i w czwartej części serii zanim wrócimy do franczyzy "Obcego". Głównym punktem tego wszystkiego jest to w jaki sposób i dlaczego Obcy został stworzony. Zawsze uważałem go za element broni biologicznej, a pierwszy statek który ja nazywam Croissant był okrętem wojennym wypełnionym biomechanoidalnymi kreaturami, dla których głównym zadaniem jeszcze niszczenie.

Oczywiście te słowa trzeba na razie brać z przymrużeniem oka. Wszystko zależy od tego jak poradzi sobie kolejna część Prometeusza.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-09-24

Jak dobrze słyszeć, że "Marsjanin" zbiera bardzo dobre recenzje. Najwyższy czas na comback Scotta.

Proszę czekać…