Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wesley Snipes o crossoverze Blade'a i Avengers 1

Marvel Studios jakiś czas temu nabyło prawa do czterech ikonicznych postaci z kart komisów – Blade’a, Ghost Ridera, Punishera i Daredevila. Jak wiadomo z tego ostatniego zrobiła znakomity użytek i stworzyło świetny serial wraz z Netfliksem. Ale co z pozostałymi?

Wiadomym jest również, że już niebawem do serialu o Daredevilu dołączy Punisher, w którego wcieli się Jon Bernthal. Jeśli chodzi z kolei o Blade’a – pół człowieka, pół wampira to od dawna mówi się o planach wskrzeszenia tej postaci. Na jej temat bardzo chętnie wypowiada się odtwórca Blade’a w trzech filmach kinowych – Wesley Snipes.

Jego ostatnia wypowiedź dotyczyła dołączenia Blade’a do drużyny Avengersów:

To byłoby interesujące. To znaczy zdaję sobie sprawę, że nie miało to miejsce w komiksach. To byłoby interesujące, gdzie ta postać by zaszła i czy by się wpasowała. Byłby gotowy kogoś ugryźć. Ale jeszcze nie wiem kogo.

Sporo mówi się też o tym, że Marvel planuje już reboot filmu. Z najświeższych informacji wynika jednak, że to nie Snipes i Blade będą głównymi bohaterami produkcji, a jego córka, która została wychowana i wytrenowana przez ojca na zabójczynie wampirów.

Zawsze jest jakaś możliwość. Wszystko jest w rękach Marvela. To oni to kontrolują i widzą w tym jakąś wartość. Konwersacja jest dobra. Jestem nadal w niezłej formie, aby powtórzyć tę rolę. Zobaczymy jak to się potoczy. Na ten moment naprawdę nie wiem nic więcej.

zakończył gwiazdor, który obecnie występuje w nowym serialu The Player.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…