Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do Trainspotting latem? 1

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o kolejnym projekcie Danny’ego Boyle’a. Miałby nim być sequel Trainspotting. Na ten temat wypowiedział się sam zainteresowany w jednym z wywiadów.

Reżyser wyznał, że mają niesamowity scenariusz, a zdjęcia do filmu miałyby ruszyć w maju lub czerwcu. Wszystko wskazuje również na to, że w produkcji udział wezmą gwiazdy pierwszej części na czele z Ewanem McGregorem. Boyle wierzy również, że film będzie skończony jeszcze tego samego roku co byłoby swego rodzaju prezentem dla fanów z okazji 20 rocznicy od premiery Trainspotting.

Oryginalnym tytułem kontynuacji powieści Irvine’a Welsha, na podstawie której powstał film w 1996 roku jest "Porno". Ten tytuł prawdopodobnie zostanie jednak zmieniony na "Trainspotting 2".

Trainspotting to studium psychologiczne psychiki młodego człowieka – narkomana, który w pewnym momencie swojego życia postanawia wyrwać się ze szponów nałogu i zacząć "normalne życie". Niestety, nie okazuje się to łatwe, Mark boryka się z problemami typowymi dla chcących zerwać z nałogiem. Trainspotting to bardzo realistyczny obraz, ukazujący skutki zażywania narkotyków oraz problemy "egzystencjalne" młodych, zbuntowanych ludzi. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się przekonać, że życie ma sens.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…