Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hotel Transylvania 3 powstanie, ale... 1

Hotel Transylvania 2 świetnie poradził sobie w weekend w amerykańskim box office’e. Dobry wynik zaowocował już planami nad kolejną częścią. W jej produkcji zajdzie jednak jedna, aczkolwiek bardzo ważna zmiana.

Chodzi tutaj o reżysera dwóch części animacji stworzonej przez Sony Pictures Animation, Genndy'ego Tartakovsky'ego. Filmowiec w wywiadzie dla The Wrap stwierdził, że nie jest zainteresowany pracą przy kolejnej odsłonie dochodowej serii.

Hotel Transylvania 3 powstanie beze mnie. Dwie części to dla mnie dosyć. Mam wiele innych pomysłów, które chciałbym zrealizować, dlatego też muszę odejść.

powiedział Genndy Tartakovsky.

Sprawa może mieć jednak drugie dno. Chodzi tutaj o film Popeye nad którym Tartakovsky pracował bardzo mocno. Musiał jednak porzucić na pewien czas ten projekt z powodu realizacji kontynuacji Hotelu Transylwania. Jakiś czas temu okazało się, że Sony i reżyser urodzony w Moskwie mają bardzo mocno różniące się pomysłu co do samego filmu. Wygląda więc na to, że Tartakovsky po prostu nie chce już więcej pracować ze studiem.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…