Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne 10 lat z Transformers 1

Od wielu tygodni media informują i spekulują na temat planów Hasbro Studios i Paramount Pictures o stworzeniu wielkiej franczyzy, gdzie główną rolę będą odgrywać potężne roboty z kosmosu. Na temat temat wypowiedział się wiceprezes Hasbro, Stephen J. Davis.

Możecie oczekiwać nowego filmu o Transformersach od nas, Paramount, ale także Michaela Baya i reszty naszych partnerów. Faktycznie, właśnie skończyliśmy to o czym mogliście czytać, niesamowite doświadczenie. Zdecydowaliśmy, że chcemy stworzyć franczyzę, która będzie trwała dziesięć lat. To owoc trzymiesięcznej pracy dziewięciu niesamowicie kreatywnych scenarzystów, z jakimi miałem kiedykolwiek okazje pracować. Dowodził nimi Akiva Goldsman, który zdobył Oscara za film Piękny umysł, ale także stworzył wiele innych znakomitych filmów. Mamy plany na kolejne dziesięć lat. Czekajcie na Transformers 5, a następnie 6, 7 i 8.

powiedział Stephen J. Davis.

Tak, więc dla fanów wielkich robotów szykuje się przez najbliższe lata nie lada gratka.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-10-04

Zainteresowanie amerykańskich dzieciaków wyraźnie spada, a Chińczycy w końcu zaczną być bardziej wybredni w stosunku do amerykańskich superprodukcji. Daję im góra 5 lat i 2 może 3 filmy z czego jeden będzie zapowiadanym spin-offem.

Redox 2015-10-04

Mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś dzień, w którym osoby odpowiedzialne za dotychczasową serię zostaną odsunięci (na czele z Bayem) i dostaniemy dobry film o Transformersach.

Gracjan Mikitin Redox 2015-10-04

Przecież jedynka była dobra :)

Redox Movieman 2015-10-04

Nie była zła, ale miała swoje wady i problemy. Zawsze chciałem zobaczyć film aktorski w duchu świetnej animacji z lat 80.

Proszę czekać…