Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oto teledysk piosenki do Spectre 0

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam teaserową zapowiedź teledysku piosenki Sama Smitha Writing’s on the Wall, która będzie promowała nowy film o przygodach Agenta 007, Spectre. Dzisiaj przedstawiamy Wam pełną wersją wideoklipu do utworu artysty.

Źrodło: SamSmithWorldVEVO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Michał 2015-10-05

No nie da się, po prostu się nie da. Od 1:30 oglądałem bez dźwięku tylko żeby zobaczyć sceny, których nie było w zwiastunach

Rob 2015-10-05

https://www.youtube.com/watch?v=_CbFAZ2ztlE to jest Bond Song, a nie to powyżej.

Krzysztof 2015-10-05

Można by spytać, czy jest w Złotych Malinach kategoria – Najgorsza piosenka? :D Serio – bo nie pamiętam :D
Zgrywam się – najgorsza nie jest, ale gdyby kolega zaśpiewał niżej przecież, tak jak w "Stay with me", bardziej po męsku, jak przystało na twardziela Bonda, a nie New Kids On The Block …….
Nie wiem, ale coś od czasów Jamesa Craig’a się stało tym utworom przewodnim – jakby pisane przez coraz większych staruszków, prosto spod kroplówki ….. Utwory z filmów z Brosnanem – oczywiście Golden Eye i można się spierać, ale Die Another Day – to było coś! Elektryzujące coś.

Quagmire 2015-10-05

Piosenka jak z boysbandu to i zachowanie wokalisty jak z boysbandu. Wszystko się zgadza. Wydaje mi się, że majstrowali coś przy samej końcówce względem singla ze Spotify, ale nie dam rady wysłuchać tego kolejny raz :) Na osłodę mamy nowy materiał ze Spectre. Świetne jest to ujęcie z (chyba) przerażonym Craigiem brnącym przez zaspy do górskiej chatki. Dla równowagi mamy równie dobre z Craigiem-twardzielem czekającym na przyjazd gości i chowającym pistolet za plecami.

Proszę czekać…