Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne znane nazwisko w spin-offie Pottera 1

Wciąż powiększa się obsada spin-offu Harry’ego Pottera – Fantastic Beasts and Where to Find Them.

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że do produkcji dołączyła trójka nowych aktorów w tym zdobywca Oscara, Jon Voight. Dzisiaj mamy kolejne znane nazwisko. Jest nim gwiazda serialu Synowie Anarchii oraz filmów o HellboyuRon Perlman.

Fantastic Beasts and Where to Find Them jest osadzone w magicznym świecie stworzonym przez J.K. Rowling. Jednakowoż historia, która zostanie opowiedziana w filmie jest umiejscowiona wiele lat przed wydarzeniami znanymi w filmów o Harrym Potterze. Głównym bohaterem Fantastic Beasts jest Newt Scamander, światowej słaby czarodziej zajmujący się zdobywaniem wiedzy o magicznych stworzeniach i ich życiu. Jest on autorem książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" używanej przez uczniów Hogwartu.

W rolę Scamandera wcieli się zdobywca Oscara na tegorocznej gali – Eddie Redmayne. Oprócz niego w obsadzie produkcji są między innymi Katherine Waterston oraz Alison Sudol, którym przypadły główne role kobiece. Poza tym w filmie zobaczymy jeszcze Dana Foglera, Ezrę Millera, Samanthę Morton, Jenn Murray, dziesięcioletnią debiutantkę Faith Wood-Blagrove oraz gwiazdę drugiego sezonu Detektywa, Colina Farrella.

Premiera filmu Fantastic Beasts and Where to Find Them zaplanowana jest na 16 listopada 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…