http://vimeo.com/mironkundzicz

Zack Snyder znowu o zombie 0

Reżyser Zack Snyder wyprodukuje thriller akcji o zombie, Army of the Dead.

Współproducentem będzie jego żona, Deborah Snyder (300). Obraz powstanie dla studia Warner Bros. Pictures.

Zack Snyder / redsox.collider.comZack Snyder / redsox.collider.com

Fabuła filmu będzie oparta o historię wymyśloną przez Snydera, ale nie będzie się łączyć fabularnie ze Świtem żywych trupów z 2004 roku, którego Zack był reżyserem.

Akcja filmu zostanie osadzona w niedalekiej przyszłości, w poddanym kwarantannie Las Vegas. Głównym bohaterem będzie zdesperowany ojciec, który za wszelką cenę będzie chciał uratować swoją córkę w świecie pełnym zombie. Obraz ma być nakręcony w bardzo epickim stylu. Ma się w nim znaleźć wiele szerokich planów, w których będzie można zobaczyć tysiące żywych trupów.

Nie wiadomo, czy Snyder będzie też reżyserem tego projektu, ponieważ obecnie pracuje nad ekranizacją komiksu Strażnicy. Wiadomo jednak, że Joby Harold (Awake) napisze scenariusz do Army of the Dead.

Zack Snyder pochodzi z Green Bay, w stanie Wisconsin. Ma na swoim koncie reżyserię wielu teledysków i dwóch filmów pełnometrażowych: remake'u Świtu żywych trupów, oraz ekranizacji komiksu Franka Millera (Sin City – Miasto grzechu), 300, który można teraz oglądać w naszych kinach. W USA ten obraz zarobił już 162 miliony dolarów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majron

dzieki juz poprawione :)

Jay

Co do 300 to napis tytulowy wszedzie wyglada na 309 :P A film dobry, nawet bardzo. Uwielbiam wszystkie [no prawie] filmy o zombie wiec na pewno Armia Nieumarlych mi sie spodoba. Btw, Winsconsin ma na koncu literke 'n' :P

Proszę czekać…